Zwiastun Planeta Singli

0
808

Obejrzyj zwiastun Planeta Singli. Na prawdę zabawnej, polskiej komedii romantycznej. W rolach głównych Maciej Stuhr i Agnieszka Wiedłocha.

Żeby nie zdradzać zbytnio fabuły napiszę tylko, że mamy dwie pary bohaterów. Główna bohaterka poszukuje miłości za pośrednictwem aplikacji randkowej Planeta Singli. Przypadek sprawia, że staje się to także jej (w pewnym sensie) dodatkową pracą.

Druga para zostaje wmanewrowana w korzystanie z aplikacji, co doprowadza do kryzysu ich związku. Jak się rozwiną oba wątki same się przekonajcie…

W filmie mamy bezpośrednie odniesienia do najpopularniejszej obecnie na świecie aplikacji randkowej Tinder. Co nadaje autentyczności fabule, to adaptacja prawdziwych zachowań facetów na randkach. Te z was, które mają doświadczenie w umawianiu się na randki przez internet z pewnością wiedzą o co chodzi.

Oprócz głównych bohaterów w obsadzie filmu znaleźli się: Danuta Stenka, Paweł Domagała, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki oraz Ewa Błaszczyk. W plejadzie internetowych randkowiczów m.in. lider Afromental Wojtek „Łozo” Łozowski.

Piosenka z filmu Planet Singli Dni, których nie znamy

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here