Czego pragną kobiety?

0
619

Czego pragną kobiety?

(Nie) grzeszne myśli

Dzisiejsze kobiety nie marzą tylko o romantycznej kolacji przy świecach, zachodzie słońca i spacerach. W ich głowach kłębią się najostrzejsze fantazje przywołujące obrazy z najbardziej śmiałych filmowych scen erotycznych. Są prawdziwymi mistrzyniami w wymyślaniu pikantnych szczegółów gier miłosnych. Czasem wdrażają swoje marzenia w życie, czasem zaś pozostawiają je w fazie nieziszczonych fantazji.

Najgorętsze fantazje czyli czego pragną kobiety

 • Seks z czarnoskórym mężczyzną – to fantazja pojawiająca się najczęściej u Europejek, które wbrew powszechnemu mniemaniu nie marzą o ponadprzeciętnej wielkości przyrodzenia. Mężczyźni czarnoskórzy działają na niektóre kobiety jak silny afrodyzjak.
 • Przygodny seks z nieznajomym – to jedna z najczęściej pojawiających się kobiecych fantazji. Marzą by niespodziewanie poddać się pieszczotom przypadkowo spotkanego mężczyzny z baru, który porwie je do swojego lokum, by całą noc uprawiać dziki seks.
 • Trójkąt z dwoma mężczyznami – to marzenia kobiet, które pragną być pieszczone jednocześnie przez dwóch mężczyzn. Kobieta będąca w centrum zainteresowania czuje się seksualnie dowartościowana i spełniona.
 • Seks z kobietą – pojawia się jako fantazja mająca na celu zaspokojenie ciekawości, jak to jest pieścić piersi i łono innej kobiety.
 • Trójkąt z dwoma kobietami – dość często pojawia się w kobiecych myślach. Czasem jest to wyobrażenie naprzemiennego pieszczenia obu kobiet przez partnera, a czasem wyłączne wzajemne pieszczenie się kobiet i pozostawienie mężczyzny w roli podglądacza. Drugi rodzaj fantazji daje rozkosz bez poczucia zazdrości o partnera.
 • Seks z kolegą z pracy (może szefem) – który w danym dniu wzbudził zainteresowanie. Powodem zauroczenia mogła być wspólnie wypita kawa lub świetnie wygłoszony referat. Kobieta nie potrzebuje podtekstów erotycznych, by poczuć pożądanie.
 • Seks z brutalem lub mężczyzna silnie dominującym – wbrew powszechnemu przekonaniu, każda kobieta chce od czasu do czasu czuć się przymuszona do seksu. Marzy jej się przygoda z silnym mężczyzną, który brutalnie rzuci ją na łóżko, rozerwie bieliznę, przyciągnie do siebie za włosy i „strzeli” klapsa. Kobieta chce czuć się jego własnością.
 • Podglądanie w czasie seksu – to marzenie na pograniczu ekshibicjonizmu, kiedy kobieta w czasie stosunku, przymyka oczy i wyobraża sobie, że sąsiad z przeciwka stoi na balkonie z lornetką.
 • Dominacja nad mężczyzną – kobieta chce czasami czuć przewagę nad mężczyzną. Marzy o seksie, w którym przywiąże mężczyznę do łóżka i będzie mu kazała spełniać swoje najdziksze zachcianki.
 • Uczennica – nauczycielka – czasami kobiety marzą o tym, by przebrać się w strój małej dziewczynki i udawać niewiniątko, które silnie podniecony mężczyzna przyciągnie do siebie. Druga fantazja dotyczy seksu z młodszym mężczyzną, którego doświadczona kobieta chce wprowadzać w świat dotąd nieznanych mu rozkoszy.

Jak rozpalić kobietę

Mężczyźni słyszeli „co nie co” o erotycznej mapie ciała kobiety, lecz zapominają o tym czego pragną kobiety.
Zapominają o newralgicznych punktach, których pieszczenie rozpala kobietę do czerwoności. Tymczasem kobiety w myślach domagają się lizania, całowania, ssania a nawet gryzienie niektórych swoich miejsc. Jakie to miejsca?

 • Całowanie kobiecej szyi – przyprawia o dreszcze i wywołuje lawinę podniecenia.
 • Pieszczenie stóp – niektórym kobietom sprawia ono niewyobrażalną przyjemność, szczególnie ssanie dużego palca.
 • Kobiece piersi – to najlepiej unerwione miejsce na ciele kobiety. Całowanie i ssanie sutków poprzedzone erotycznym masażem piersi to iście zawodowe preludium do cudownego seksu.
 • Wewnętrzna strona ud – to niewątpliwe bardzo erogenna część ciała. Pieszczoty najlepiej rozpocząć od delikatnych muśnięć ustami i językiem, po czym przejść do bardziej zdecydowanej stymulacji palcami i dłońmi.
 • Kobiecy brzuch – to podobno najbardziej erogenna część ciała. By rozpalić kobietę trzeba delikatnie pieścić brzuch sukcesywnie zniżając się w stronę waginy. Z każdym centymetrem podniecenie rośnie.
 • Całowanie wewnętrznej część dłoni – to nie tylko przyjemna pieszczota, ale jednocześnie znany od lat symbol zaproszenia do seksu.

Źródło zdjęcia: mymodernmet.com via Heloisa on Pinterest

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here